KOSZYK

Brak produktów
RAZEM     0.00 ZŁ
DOSTAWA   0.00 ZŁ

PROMOCJE

MATERAC INNERGETIC

1 740,00 zł brutto

Ilość :

INNERGETIC® jest materacem, który naładuje twoje akumulatory. Wkład materaca (16cm) zawiera nawiększą dostępną zawartość naturalnego lateksu! - do 80%.Najwyższa jakość w możliwie najniższej cenie.

Więcej energii po przebudzeniu:
Innergetic® zwiększa zapasy naszej energii podczas snu o 25-30% w porównaniu z innymi materacami lateksowymi i do 60% w porównaniu z pozostałymi materacami wg zasady: im mniej energii zużywa śpiąca osoba przy przewracaniu się w nocy, tym jest to energia dodana w chwili przebudzenia

Wyjątkowy komfort podczas snu:
Innergetic® uzyskał wyjatkowo wysoki współczynnik komfortu – o 20% wyższy w porównaniu z innymi materacami lateksowymi i aż 2,5 razy wyższy w porównaniu z pozostałymi materacami. Innergetic perfekcyjnie spełnia warunek aby materac był miękki na początku nacisku a jego opór wzrastał w miarę   wzrostu nacisku.

Trwałość i niezawodność:
Innergetic® uzyskał 100/100 w wyniku testów LGA Mobelprufinstitut – oznacza to, że w czasie całego cyklu życia materaca zmiany w grubości oraz twardości osiągnęły wyniki bliskie błędowi statystycznemu.

Innergetic® jest oferowany w pokrowcu Intense (na zdjęciu), który niweluje napięcia elektrostatyczne i pozwala na głębszy, lepszy sen a także aktywnie odciąga kurz, co ważne przy alergiach.

Wysokość materaca: ok. 19 cm

Termin realizacji.
Termin realizacji potwierdzonego zamówienia wynosi od 1-14 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (termin jest uzależniony od stanów magazynowych)